The Last of Us için en kapsamlı yama yayınlandı: Grafikler ve performans iyileştirildi

Naughty Dog'un popüler oyunu The Last of Us, PC platformuna çıktığından beri birçok yama almış olsa da, oyuncular hala sorunlarla karşılaşıyor. Bunun üzerine stüdyo, oyuna 1.0.2.0 yamasını yayınladı.

The Last of Us Part I, PC platformunda bazı optimizasyon sorunlarıyla birlikte çıkış yapmıştı ve oyuncular tarafından eleştirilmişti. Ancak yeni yayınlanan 1.0.2.0 yaması, bazı görsel hataları düzeltmenin yanı sıra genel kararlılığı da artırıyor.

Naughty Dog, The Last of Us Part 1 için beklenen yamayı yayınladı.Yama, önceki sürümlere göre daha fazla düzeltme içeriyor ve oyunun grafiklerini, performansını ve deneyimini iyileştirmeyi amaçlıyor.

Yama notlarına göre, bugüne kadar yayınlanan en kapsamlı yama gibi görünüyor. Doku akışının güncellenerek işlemci kullanımının azaltıldığı, gölgelendirici yüklemesinde yapılan değişiklikler, PSO önbelleğe alma nedeniyle oluşan donma sorununun çözümü ve Steam Deck için özel düzeltmeler içeriyor.

Oyunu yükleyenler, yama sayesinde PC ve Steam Deck’te yükleme sürelerinin kısaldığını ve animasyonların daha iyi hale geldiğini bildiriyorlar. Ayrıca, VRAM kullanımının optimize edildiği ve gölgelendirici derlenmesinin gerçekten iyileştirildiği belirtiliyor.

Benzer Yazılar

Sons Of The Forest Kayseri şehrinden satın alındı. 1 saat önce   Onaylandı